Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama fabrikası, uzun yıllardır profesyonel olarak halı, koltuk, yatak yıkama hizmetleri sunar. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Esenyurt halı yıkama firmaları arasında ilk ve tek kurumsal yapıya sahip olan, profesyonel ekibi ile hizmet veren Hedef Halı Yıkama bünyesinde yer alan Esenyurt’taki tesisimizde halı, koltuk, battaniye, yorgan gibi tüm eşyalarınızı güvenle yıkatabilirsiniz.

Esenyurt içerisindeki alt bayi bölgelerimizi şöyle sıralayabiliriz; Esenyurt Halı Yıkama, Atatürk Mh, Akçaburgaz, Cumhuriyet Mh, Esenken, Çakmaklı, İncirtepe, İnönü Mh, İstiklâl Mh, Kıraç, Mehterçeşme Mh, Namık Kemal Mh, Örnek Mh, Pınar Mh, Saadet Dere Mh, Sanayi Mh, Sonevler, Talat Paşa, Yenikent ve Yeşilkent Halı Yıkama. Görüldüğü üzere Esenyurt Halı Yıkama Tüm bu bölgelerde sizlere tecrübeli ve profesyonel ekibimizle hizmet veriyor. .

Esenyurt ucuz halı yıkama arayışınız varsa Hedef Halı Yıkama Fabrikası sizin için en uygun fiyata profesyonel yıkama hizmeti sunacaktır.

Esenyurt bölgesinde ikamet edenler:

Neden Hedef Halı Yıkama’yı Tercih Etmelisiniz?

  • Bölgenin İşletme Ruhsatlı Tek Halı Yıkama Fabrikasıdır.
  • Makine Parkurunu %100 tamamlamış, Tam Otomatik Bilgisayarlı Yıkama sistemine sahiptir.
  • Garantili yıkama hizmeti vermektedir.
  • Firmamız PHTYD, İSHAYDER, MARHALFED, İSTEMO ve Kurumsal Halı Yıkamacılar Derneklerinin üyesidir.
  • İnsan sağlığına zararı olmayan şampuan ve malzemeleri kullanılmaktadır.
  • Firmamız 1. Sınıf, A Kalite yıkama belgesine sahiptir.

Hedef halı yıkama Esenyurt ilçesi için haftanın her günü kesintisiz devam etmektedir.

Merkezimize getirilen halınızın yıkama aşamaları aşağıdaki gibidir:

Toz Alma

Merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Tam hijyen sağlayabilmek adına toz alma makinesinde çırpma işlemi ile halınızın derinine işlemiş toz ve akarlardan arındırılması sağlanır. İşletmemizde istisnasız her halı toz alma işlemine tabi tutulur.

Yıkama İşlemi

Tozlarından arındırılarak yıkama işlemine uygun hale getirilen halılar, tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkama işlemine alınır. Halılarınız kimyasal katkı maddeleri olmayan şampuanlar ile yıkanır.

Halının derinine nüfuz eden kirler, toplam 10 adet fırça ile fırçalanarak tüm kirlerinden arındırılır. Durulama işleminin ardından halı sıkma makinasında sıkılır.

Suyundan arındırılan Halı, Kalite Kontrol Masasında; leke ve temizliği yönünden kontrol edilir. Kontrolden geçmeyen halılar için yeniden yıkama işlemi uygulanır

Kurutma İşlemi

Yıkama sonrası tamamen kapalı ve yalıtımlı ortamda klima teknolojisi ile kurutulur. Dolayısıyla, mevsimsel hava değişimleri yıkama gün ve süresini etkilemez.